do matury

Kursy maturalne są prowadzone z następujących przedmiotów:

  • Język polski,
  • Języki obce,
  • Historia,
  • WOS
  • Matematyka,
  • Fizyka,
  • Chemia
  • Biologia
  • Geografia

Wiemy, że młodzież ucząca się na naszych kursach ma różne oczekiwania związane na przykład z właściwym przygotowaniem się do matur i wybraniem w przyszłości ciekawego kierunku studiów.

Lektorzy

Na kursach MATURA uczą doświadczeni lektorzy, którzy (którzy jednocześnie są egzaminatorami OKE ) są doskonale zorientowani w najnowszych wymaganiach maturalnych z języków obcych.

Grupy i poziomy

Nauka odbywa się na 2 poziomach zaawansowania – podstawowym i rozszerzonym (w zależności od poziomu zdawanej matury) w grupach od… do … osób

Zapisy

Odbywają się w trybie ciągłym, przez cały rok w naszym biurze. Aby umówić się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie zadzwoń lub napisz e-mail, odpowiemy natychmiast i zaprosimy Cię na bezpłatny test kwalifikacyjny oraz rozmowę z lektorem i naszym doradcą.

Jesteśmy dostępni w naszej siedzibie w Obornikach przy ul. Paderewskiego 4 od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00 oraz pod nr telefonów (061) 29 60 110, kom. 519 59 39 99.

 

Kursy MATURA

Kurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, głównie z klas maturalnych przygotowujących się do egzaminu maturalnego z matematyki i fizyki. Organizatorzy Kursu gwarantują systematyczne sprawdzanie stopnia opanowanego materiału przez kursantów.

Kursy maturalne mają formę intensywnego treningu, podczas którego wykorzystywane są autentyczne materiały egzaminacyjne. Słuchacze zapoznawani są ze strukturą i wymogami egzaminu oraz typami zadań.

MATURA
Dla kogo?

Kursy MATURA przeznaczone są dla uczniów klas licealnych przygotowujących się do matury z języka angielskiego( lub niemieckiego,…) zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

Celem prowadzonych przez nas kursów maturalnych jest uzupełnienie i powtórzenie materiału z wybranego przedmiotu z zakresu programu liceum ogólnokształcącego oraz usystematyzowanie i ewentualne rozszerzenie wymaganego materiału. Program realizowany na zajęciach jest zgodny z podstawą programową opracowaną i zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

-wykwalifikowany egzaminator maturalny w prosty sposób wyjaśni zawiłe zagadnienia gramatyczne

-powtórzysz słownictwo ze wszystkich tematów maturalnych i nauczysz się technik egzaminacyjnych

-potrenujesz przed egzaminem maturalnym na dodatkowych egzaminach próbnych

-2 poziomy zaawansowania (matura podstawowa i rozszerzona)

KONTRAST