Jak pozyskać dofinansowanie

ZDOBĄDŹ DOFINANSOWANIE NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ!!

Jeśli jesteś osobą bezrobotną (chociaż jeden dzień) i masz pomysł na firmę możesz ubiegać się o przyznanie bezzwrotnych środków na podjęcie działalności gospodarczej w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Aby złożyć wniosek, należy:

* nie mieć zarejestrowanej działalności gospodarczej przez ostatni rok

* nie otrzymać dotychczas bezzwrotnych środków na podjęcie działalności z Fundusz Pracy lub Europejskiego Funduszu Społecznego

* zobowiązać się do prowadzenia działalności przez co najmniej rok i nie podejmowanie w tym czasie zatrudnienia

Środki można przeznaczyć na zakup środków trwałych, urządzeń, maszyn, wyposażeń koniecznych do rozpoczęcia działalności. Nie można natomiast wykorzystywać ich na reklamę, zakup akcji, obligacji, towaru, nieruchomości, remonty pomieszczeń i urządzeń oraz prowadzenie lombardu czy punktu kasowego.

Bezrobotny ubiegający się o uzyskanie środków powinien złożyć odpowiedni wniosek wraz z wszelkimi dokumentami i załącznikami. Zawierać one powinny między innymi informacje o planowanej działalności, przewidywane koszty i dochody, szczegółową specyfikację czy harmonogram wydatków.

Wnioski niekompletne nie będą rozpatrywane a od decyzji podjętej przez PUP nie ma możliwości odwołania. Ważne jest zatem złożenie profesjonalnie napisanego wniosku, a potem rzetelne rozliczenie się z otrzymanych środków. Nie jest to proste, dlatego zapraszamy Państwa do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę, nasi fachowcy pomogą skompletować potrzebną dokumentację, napiszemy wniosek i poprowadzimy jego rozliczenie po otrzymaniu dotacji. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania także drogą mailową lub telefoniczną.

Środki przeznaczone na ten rok niedługo się wyczerpią, dlatego nie zwlekaj – im wcześniej złożysz wniosek tym większe masz szanse na uzyskanie pieniędzy!

Oferujemy pełną i kompleksową obsługę otrzymanego dofinansowania. Zbieramy potrzebną dokumentację, wypisujemy wniosek, a następnie prowadzimy całą dokumentację i wnioski o płatność podczas trwania inwestycji. Przygotowujemy do kontroli, wprowadzamy konieczne zmiany we wniosku, pomagamy dokonać ewaluacji i rozliczyć dofinansowanie. Nasz klient niczym nie musi się przejmować, gdyż pilnujemy wszystkich terminów i uzupełnień dokumentacji.

W ciągu roku trwają różne nabory, o których zawsze informujemy na naszej stronie internetowej! Nabory trwają około 2-3 tygodni, więc należy się spieszyć!

Zapraszamy na bezpłatną konsultację z naszymi specjalistami.

 

…………………….