Centrum Edukacji AC-Expert to firma szkoleniowa o ugruntowanej pozycji na rynku. Mamy szerokie doświadczenie w nauczaniu języków obcych wg najnowszych metod i standardów. Prowadzimy zajęcia w małych grupach oraz indywidualnie. Oferujemy również konwersacje z obcokrajowcami oraz przez Skype. W naszym Centrum Egzaminacyjnym możesz zdobyć certyfikat językowy. U nas możesz również podnieść swoje kompetencje i odbyć wiele kursów specjalistycznych takich jak Kadry i płace, Pracownik biurowy, Kurs krawiectwa, AutoCad, Decoupage i wiele innych.Zajmujemy się również pozyskiwaniem dotacji unijnych. Mamy szeroką gamę darmowych kursów unijnych i programów. Pomożemy Ci również zdobyć dotację. Nie zapominamy także o najmłodszych, dla których mamy szeroką ofertę zajęć edukacyjnych, korepetycji, kursów oraz imprez.

Imprezy okolicznościowe

Przyjęcie odbędzie się 30.10.2015r. o godzinie 17:00 w Centrum Edukacji AC-Expert.

W ramach przyjęcia zapewniamy catering, wiele gier i zabaw w pięknie ustrojonej sali, gadżety i prezenty dla uczestników oraz album ze zdjęciami z przyjęcia.

Gwarantujemy dobrą zabawę w stylu Halloween, na której dziecko może się przebrać w oryginalne stroje, a także dowiedzieć wiele ciekawostek na temat tradycji Halloween na świecie!

Zapisy trwają do 28 października osobiście i  telefonicznie.

Zapraszamy również do organizowania przyjęć urodzinowych dla dzieci w naszym Centrum!